fbpx
E-UTRIP
Aktualno Društva Nogomet Novice Ribnica Šport

NK Ribnica zasedla 3. mesto v prvi slovenski futsal ligi državnega prvenstva U13

V aprilu se je končalo državno prvenstvo 1. SFL selekcije U13, ki je trajalo od oktobra 2018. Finalna tekma za prvo mesto med NK Olimpija A in Bronxom iz Škofij je bila odigrana v petek, 12. aprila v Ljubljani z zmago Bronxa. Tekma za tretje mesto v organizaciji NK Olimpija pa je bila odigrana v nedeljo, 14. aprila, v Ljubljani, med NK Ribnica A in NK Olimpija B. Naša ekipa je prepričljivo zmagala in zasedla odlično 3. mesto v državnem prvenstvu 1. SFL U13. Vsem 16-im slovenskim futsal ekipam U13 čestitamo in jim še naprej želimo uspešno napredovanje v futsalu.

V drugi polovici marca so se pričele nogometne lige selekcij U9, U12 in U13. Selekcija NK Ribnica U12 trenutno zaseda 1. mesto na lestvici Mlajši dečki v skupini 2. Pred ekipo je še kar nekaj tekem, zato jim želimo uspešno treniranje in uživanje v tekmah.

Za selekcijo U13 je končan redni del 4. lige U13 MNZ Ljubljana, v kateri je tekmovalo 15 ekip. Sledi liga prvakov, v katero se uvrsti samo prvih sedem ekip. NK Ribnica je z 39-imi točkami zasedla drugo mesto. Na prvem mestu je Tian Trebnje z 42-imi točkami, tretja je Olimpija OŠ, ki ima 30 točk. 4. mesto je zasedel Krim s 30-imi točkami, 5. je Dol s 26-imi točkami, 6. in 7. mesto z 22-imi točkami pa sta osvojili ekipi iz Ihana in Dlan Logatec. Ekipe se bodo v nadaljevanju tekmovanja pomerile med seboj in tako bomo dobili zmagovalca sezone 2018/2019. Predviden zaključek prvenstva je v prvi polovici junija 2019.