Lara in Tara sta se udeležili Tenis festa

Na Tenis festu, ki je potekal v Kopru, so se kot prvi pomerili teniški igralci in igralke do 12. leta starosti. Za Kočevje sta na igrišče stopili Lara Vrbetič in Tara Abramovič.

Pri deklicah se je pomerilo 25 igralk, ki so tekmovale v 7 skupinah. V 1. skupini je tri zmage zabeležila Zala Šmarčan (BR-MB). To je uspelo tudi Zari Čamdžić (TOPTE) iz skupine 2 ter Nini Anastasii Milošič (TK-AB) in Nikol Zrnić (LUKAKP), ki sta tekmovali v skupinah 4 in 7.

Tara in Lara.

V skupini 3 je prvo mesto z dvema zmagama osvojila Ema Maksim Milošič (TK-AB), enako v skupini 5 Lara Vrbetič (KOČEV), v skupini 6 pa Lia Kralj (TK-CC).

Tara Abramovič je izpadla v prvem krogu proti 18. igralki z jakostne lestvice, Lara pa v drugem krogu proti 9. igralki. Prvi niz je izgubila s 4:6, v drugem nizu pa je zaradi bolečin v kolenu klonila z 1:6.