E-UTRIP
700482477 1609231387872027 9220208536423574193 n
Izpostavljeno Aktualno Šport

Borci pometli s konkurenco: 30 medalj za Sibor Inotherm

Mladi člani kluba Sibor Inotherm so na finalu slovenskega pokala v ju-jitsu borbah znova potrdili, da sodijo v sam vrh slovenskega mladinskega ju-jitsa. Na tekmovanju, ki je v soboto, 16. maja, potekalo v Osnovni šoli Šempeter, so osvojili kar 30 medalj, od tega 15 zlatih, devet srebrnih in šest bronastih.

Finale slovenskega pokala v ju-jitsu borbah za starostne kategorije do 16 let je zbralo 75 tekmovalcev iz sedmih klubov, Sibor pa je tudi tokrat pustil močan pečat. Med 21 člani Sibor Inotherma je skoraj vsak stopil na zmagovalni oder, kar potrjuje širino in kakovost kluba.

Na tretji tekmi pokala so v svojih kategorijah zmagali Jakob Hočevar, Gaber Podržaj, Patrik Rak Rupnik, Rian Aldžič, Taj Delić, Aljaž Rak Rupnik, Tristan Gotovac, Bojan Gigović, Tristan Bižal in Kristjan Jaklič.
98459850984798489843698764797 1608859024575930 6428430025884945112 n

Uspeh v Šempetru pa ni bil le enodnevna zgodba. Ko so se sešteli rezultati vseh treh tekem slovenskega pokala, je Sibor Inotherm dobil tudi več skupnih zmagovalcev sezone.

Naslove najboljših v skupnem seštevku za leto 2026 so osvojili Gaber Podržaj, Patrik Rak Rupnik, Aljaž Rak Rupnik, Tristan Bižal in Kristjan Jaklič.

S tekmovanjem v Šempetru se je zaključil prvi del domače sezone, pogled pa je že usmerjen v mednarodne izzive.

Kot je sporočil predsednik kluba Elvis Podlogar, bodo glavni cilji v nadaljevanju sezone nastopi na balkanskem prvenstvu, ki bo septembra v Banjaluki, ter svetovnem prvenstvu, predvidenem oktobra v Rimu.

Sorodni članki

Komentiraj

* Z uporabo tega obrazca se strinjate s shranjevanjem in obdelavo vaših podatkov pridobljenih na tem spletnem mestu.

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Soglašam Več o piškotkih

Piškotki